Animacje na weselach, chrzcinach i komuniach

Uroczyste zabawy integracyjne

Wesela, chrzciny, komunie oraz inne duże uroczystości rodzinne wiążą się z wielkimi emocjami, szczególnie dla dzieci. Będące dotychczas w centrum uwagi maluchy często nie wiedzą co na nie będzie czekać w przeciągu kilka najbliższych godzin. Nie mogą się doczekać, aby wręczyć bukiet kwiatów świeżo upieczonym państwu młodym, czy złożyć życzenia rozentuzjazmowanym rodzicom maleństwa po święceniach. Jednak co zrobić, gdy po pierwszych emocjonujących chwilach dzieci zaczyna ogarniać nuda? W końcu tego typu przyjęcia kierowane są przede wszystkim dla dorosłych i to pod nich przygotowywane są wszelkie atrakcje.

Ciekawe atrakcje są niezwykle ważne na tego typu uroczystościach. W końcu liczy się dobra zabawa, która na długo powinna zostać w pamięci każdego, także maluchów. Na szczęście animacje dla dzieci stają się coraz bardziej popularne, także na dużych przyjęciach i ceremoniach rodzinnych. Goście mają wówczas możliwość całkowicie oddać się zabawie bez obawy o bezpieczeństwo i samopoczucie najmłodszych gości.

Każdemu rodzicowi wielką radość sprawia zadowolenie i uśmiech na twarzy własnego dziecka dlatego animacje na tego typu imprezach są miłą niespodzianką dla wszystkich gości. Nasi animatorzy pomagają stworzyć bezpieczne, angażujące i zabawne miejsce dla dzieci. Sprawiają, że dzieci czują się ważnymi uczestnikami takiej uroczystości. Wprowadzają je w klimat uroczystości, integrują z innymi dziećmi i przeprowadzają liczne zabawy oraz atrakcje w specjalnie zaaranżowanej strefie, dając jednocześnie szansę swobodnej zabawy ich rodzicom oraz pozostałym gościom.

Zabawy dostosowane do wieku dzieci

Animacje integrujące każdą grupę

Angażujące konkursy i gry z nagrodami

Z Enjoy młodsze i starsze pociechy przeniosą się w bajkowy, kolorowy świat, a rodzice będą mieli okazję do beztroskiego biesiadowania. Program animacji przeprowadzany jest przez doświadczonych Animków, którzy niejednokrotnie pracowali przy organizacji tego typu uroczystości. W trakcie imprezy ogłaszają rozmaite konkursy, począwszy od plastycznych, przez zręcznościowe, po taneczne. Za wszystkie konkurencje rozdawane są drobne nagrody, a pod koniec zabawy każdy z małych uczestników wychodzi ze specjalnie przygotowaną pamiątką tematyczną.

Administratorem danych osobowych jest Szkoła Języków Obcych Enjoy z siedzibą w Warszawie przy ul. Korkowej 163A lok. 173. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu obsługi zapytania i identyfikacji nadawcy. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności.