O nas

Jesteśmy specjalistami od nauki i zabawy

Naszą przygodę w pracy z najmłodszymi rozpoczęliśmy już w 2009 roku, otwierając pierwszą Szkołę Języków Obcych Enjoy dla dzieci. Szkoła powstała z myślą o nauce poprzez zabawę, aby pomóc najmłodszym zdobywać wiedzę z angielskiego oraz innych popularnych języków obcych. Kiedy rozpoczynaliśmy naszą działalność nie mieliśmy pojęcia, jaki drzemie w naszym zespole potencjał. Z sukcesem rozwijaliśmy w dzieciach kreatywność, pobudzaliśmy ich zdolności poznawcze, wspólnie tworzyliśmy niesamowite rzeczy i uczestniczyliśmy w wielu zabawach. Nasze lekcje stały się niesamowicie popularne nie tylko wśród rodziców, ale i instytucji edukacyjnych. Logo Enjoy coraz częściej zaczęło się pojawiać w żłobkach, przedszkolach oraz szkołach podstawowych. Rekomendacje i ciepłe słowa opiekunów, a także samych uczniów zainspirowały nas do pójścia o krok naprzód…

W ten sposób powstały właśnie Animacje dla dzieci. Możemy szerzyć kreatywność i zarażać pasją nie tylko do języka angielskiego bo uszczęśliwianie dzieci nie kończy się na nauce poprzez zabawę. To także piękne chwile pełne beztroski, niesamowite kreacje prosto z ulubionych bajek, czy możliwość spełniania najskrytszych dziecięcych fantazji. Wciąż rozbudzamy w dzieciach wyobraźnię i ciekawość otaczającego nas świata. Podczas animacji robimy to jednak na maxa! Dokładamy wszelkich starań, aby każda impreza była jak największą frajdą zarówno dla dzieci, jak i rodziców oraz opiekunów. 

Jak się pewnie domyślacie, nasze animacje tworzy zespół doświadczonych pedagogów, którzy przez lata rozwijali swoje kwalifikacje o zabawy animacyjne nie tylko dla najmłodszych. Wśród naszych Animków znajdziecie nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, logopedów, arteterapeutów i wychowawców sportowych. Każda z tych osób to niesamowita indywidualność. Łączy ich jednak kreatywność, wszystkich przepełnia energia, tworzą oryginalne i nowatorskie programy. Posiadają wszystkie cechy, aby szybko i łatwo nawiązać kontakt z maluchami, u których nie łatwo o zaufanie.

Magda Majcher
Animatorka w zespole Enjoy

Nabywanie nowych umiejętności poprzez zabawę

Zespół naszych Animków często nazywany jest kreatorami szczęścia. Mają artystyczne dusze i ukończyli szereg szkoleń z zakresu animacji czasu wolnego, animacji zabaw dziecięcych, animacji na urodzinach oraz podczas wesel i innych imprez rodzinnych. Posiadają także niezbędne zdolności manualne i plastyczne, które wykorzystują między innymi przy malowaniu buziek (facepainting) i skręcaniu balonów. Niektórzy animatorzy posiadają indywidualne umiejętności, jak gra na instrumentach muzycznych (gitara, perkusja czy ukulele) lub pokazy sztuczek iluzjonistycznych.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak istotnym elementem w życiu dziecka jest zabawa. To ona daje dzieciom radość, będąc jednocześnie swoistą formą nabywania umiejętności, sprawności oraz wiedzy. Nasze scenariusze układamy w oparciu o metodykę pedagogiki zabawy. Te założenia przyświecają nam od początku działalności i prowadzą do tego, aby najwyższym celem było zawsze dobro dzieci.

Klienci o nas

Cieszymy się, że naszą główną formą promocji są rekomendacje i polecenia wychodzące od rodziców i naszych dotychczasowych Klientów oraz Partnerów Biznesowych. To właśnie umiejętność wsłuchania się w potrzeby drugiej strony i sprostanie postawionym oczekiwaniom stawia nas w tak pozytywnym świetle. Niezależnie od tematyki i charakteru imprezy jesteśmy zawsze i wszędzie tam, gdzie nas potrzebujecie.

Dbamy o to, aby nasi Klienci – czy to prywatni, czy biznesowi – mieli poczucie, że wybierając zespół Animków Enjoy dokonali najlepszego wyboru z możliwych. Nasz sukces zawdzięczamy nie tylko uśmiechniętym buźkom maluszków, ale i Waszemu zaufaniu. Dlatego współpraca z nami wiąże się także z biznesowym wsparciem w postaci specjalnie dedykowanej wizytówki dla wszystkich naszych Klientów i Partnerów Biznesowych.